(050)256-59-84    (097)015-90-35 «Громовичок»
30.6 - 08.7
«Чарівний Шаян 1»
27.7 - 04.8
«Чарівний Шаян 2»
05.8 - 12.8
«Замріяне Осоння»

Відпочинок у групі сімей з близькими по віку дітьми відкриває прекрасні можливості для креативної співтворчості!

До сніданку всі бажаючі збадьорюватимуться та набиратимуться сил на веселій зарядці. Це не просто силові рухи, розтяжка та кардіо, а й весела розвага, де ми відтворюватимемо пригоди з історій, які розповідатиме нам Громовичок.

Протягом дня діти братимуть участь в музичних заняттях, майстер-класах, рухливих та інтелектуальних іграх.

Батьки мають вибір - вони можуть приєднатися до дітей, показуючи приклад та запалюючи до нових звершень, або відпочити, побути наодинці, поспілкуватися з природою.

Після обіду, коли діти відпочивають, для дорослих Олена Лісова проводитиме заняття по розкриттю свого справжнього голосу та звукотерапії. Ви можете подарувати собі релаксацію під звуки голосу, чаш, планетарних камертонів, дримби (варгану), шаманського бубна та інших інструментів. Звукотерапія – це дійсно потужна практика вивільнення затиснених і прихованих резервів життєвих сил.

Після вечері Громовичок розповідатиме чарівні казки, які дітки одразу відтворюватимуть у ролях, а потім усі разом співатимемо колискові пісні, готуючи діток до міцного та здорового сну.

На свято Купала ми поринемо у світ автентичних традицій з календарними піснями, оркестрами, хороводами та обрядами. А у вибрані дні візьмемо участь у захоплюючому пригодницькому квесті разом із казковими персонажами, сходимо в одноденний похід у гори та відвідаємо оленячу ферму.

А в останній вечір перед від’їздом, на Вечорі Талантів, діти і дорослі зможуть розкритися і проявитися у якомусь виді творчості.

Участь у будь-якому заході є, звичайно ж, добровільною як для дітей, так і для дорослих – ви можете відвідувати лише цікаві для вас елементи програми.

=

Планування сімейної поїздки на 9 діб (8 ночей) з 30 червня по 8 липня 2019 р.

До базової вартості не входить:

 • Харчування
 • Проїзд
 • Платні послуги готелю Благодать(більярд тощо)
 • Відвідування термальних вод Велятино

Додаткові переваги:

 • Щодня безкоштовна цілюща мінеральна вода
 • Безкоштовне користування трьома басейнами
 • Інтернет

Місце, куди ми їдемо

Село Шаян знаходиться на рівнинній частині Закарпаття (Хустський район) у широкій долині річки Тиса. Родзинкою Шаяну є місцеві джерела мінеральних вод, що славляться на всю Україну. Удалині видніються невисокі гори – Великий, Середній і Малий Шаян. А за 5хв від готелю - чарівні Силоамські озера з катамаранами, водяними гірками та човнами.

Готель «Благодать»

Територія готелю "Благодать" доглянута й прибрана, як лялечка! Ви будете зачаровані квітниками, садом, місточками, водоспадами, басейнами, альтанками, спортивними та дитячими майданчиками.

Користування всім цим для проживаючих – безкоштовне.

Сайт готелю, на якому можна побачити фотографії номерів і території, отримати інформацію щодо проживання, харчування, розваг, екскурсій, трансферу тощо – hotel-blagodat.com.ua

Харчування

У готельному коплексі "Благодать" є ресторан, меню якого смачне і різноманітне. Ознайомитися з меню і цінами 2019 р. можна тут:

У кожному номері готелю є маленький холодильник, в якому ви можете тримати продукти. Базар і продуктові магазини знаходяться в центрі села Шаян, за 2 км від готелю "Благодать".

Також за 100 метрів від готелю "Благодать", над озером Силоамська купальня є ще один ресторан.

Щодня - свіжа Шаянська мінеральна вода!

Унікальна лікувально-столова (питна) вода, мінералізація якої становить від 2 до 5 гр. на дм3. Ця вода вважається однією з найкращих вуглекислих, гідрокарбонатних, слабомінералізованих, натрієвих вод Закарпаття. Вода має олужнюючий ефект – нейтралізує високу кислотність шлунку.

Мінеральна вода “Шаянська” не лише насичує організм цінними мікроелементами – кальцієм, магнієм, залізом, а й звільняє організм від шлаків, токсинів та сечового піску. Воду зі свердловини № 242 Шаянського родовища (з глибини 250 м) щоранку безкоштовно доставляють у ресторан готелю.

«Чарівний Шаян» – це простір здорового активного дозвілля для всієї родини – і дорослих, і дітей, де відпочинок на лоні чудової гірської природи наповнений радістю сімейної співтворчості, новими відкриттями та пригодами.


У нашій програмі

Орієнтовна денна програма сімейного табору

  08:30 09:00 10:00 11:00 12:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Діти
від 3 до 7 років
Весела зарядка Сніданок Майстер-клас Веселі рухливі ігри Вільний час (обід, купання, прогулянки тощо) Звукотерапія для дорослих Музичне заняття Вечеря Вечірня казка і колискові
Діти
від 7 до 13 років
Музичне заняття Майстер-клас

Дні екскурсій, свята та квести мають свою окрему програму

* у програму можуть вноситися зміни залежно від складу групи та погодних умов

Широка творчо-розважальна та оздоровча програма для дітей!

Музичні заняття

Заняття проводить театр-студія раннього музичного розвитку «Діти Сонця»

Навчаємося музиці (і всьому, що в ній приховано) в ігровій, театралізованій формі з використанням кращих надбань народної слов’янської культури

Заняття включають різноманітні форми музикування: спів, ритміку, логоритміку, гру в оркестрі на музичних інструментах, рухливі народні музичні ігри, танці. Діти навчаються «бачити музику і танцювати вірші»

Майстер-класи

Для всієї родини проводитимуться творчі заняття з:

Обов'язково поринемо в символіку дійства і перетворимо процес у справжню казку!

Народні та спортивні ігри

Веселий, справді активний ігровий відпочинок оздоровлює фізично, збадьорює емоційно, допомагає налагодити родинні стосунки, дозволяє по-новому побачити себе та інших, і що важливо, пропонує дітям здорову альтернативу проведення часу поза екранами гаджетів.

Батьки також можуть брати участь у рухливих іграх та хороводах разом зі своїми дітками - це весело і корисно!

Пригодницький квест

Хто ж не любить відгадувати загадки і головоломки, виконувати завдання казкових персонажів, шукати приховані підказки, долати перешкоди – і врешті-решт знайти заховані призи?!

Будемо вчитися орієнтуватися на місцевості, проявимо і розвинемо свою кмітливість, спритність і уважність, зануримось у спортивний азарт гри!

Вечір талантів

Творчий сімейний вечір в останній день табору подарує радість для всієї родини. Тепла, сімейна атмосфера розслабить, дозволить здивувати самого себе та всіх присутніх глибинними талантами, пережити радість індивідуального творчого процесу та співтворчості в групі.

Кожен зможе проявити себе в пісні чи в танці, чи в декламації вірша чи в грі на музичному інструменті. Хто грає на скрипці чи флейті, або на іншому інструменті - беріть його з собою, на вас чекають вдячні слухачі!

Це ті миті, які запам'ятаються надовго!

Школа автентичних танців

На танцювальних заняттях бажаючі матимуть змогу поринути в світ традиційних українських танців, які передають національний генетичний код - коломийок, аркану, ойри, картоплі, плескача та інших.

Рухи танців прості, доступні як для дорослих, так і для діток

А коли танець перестає бути об'єктом вивчення, з'являється відчуття істинної свободи, що дарує вам вир емоцій і душевних переживань.


Весела вранішня зарядка

Для найменших діток з їх батьками весела зарядка включатиме наслідування рухів і звуків тварин, буде по суті рухливою грою в супроводі жартівливих коментарів від Громовичка :)

Старші ж діти і всі батьки, котрі бажають покращити свою фізичну форму, запрошуються на класичну зарядку з елементами аеробіки, танців, із силовими вправами і вправами на розтяжку під бадьору музику.

Вечірня казка та колискові

Щовечора перед сном Громовичок розповість малятам казку, яку дітки не просто слухатимуть, а й відтворюватимуть у ролях! Неймовірні пригоди героїв, їхня мужність і кмітливість стануть прикладом для дітей і запам'ятаються на все життя.

А потім усі разом із Лісовичкою, при мерехтливому світлі свічок, заспіваємо колискові пісні.

Додатково для дорослих ми пропонуємо курс голосового розвитку

Голосові практики і звукотерапія - відкрий своє істинне звучання!

Голосові практики знімають стреси, розслабляють, ставлять здорове цільне глибоке дихання, регулюють роботу серця, артеріальний тиск, синхронізують діяльність правої та лівої півкуль мозку, посилюють кровоток та кругообіг рідини в організмі, живлять киснем клітини мозку та активізують інші фізіологічні процеси організму, додають житєєвих сил, викликають вироблення гормону щастя.

У програмі табору екскурсія по місцевості та веселе відзначення свята Купала!

Свято Купала!

На час нашого перебування в Косові припадає найбільше літнє свято українців – Івана Купала!

Навчимося співати купальських пісень, сплетемо віночки і пустимо їх на воду, встановимо купальське деревце, стрибатимемо через вогнище… і ще буде багато цікавих обрядів!

І, звичайно ж, разом знайдемо чарівну квітку папороті, що розквітає тільки раз на рік!

Користування басейнами на території "Благодаті" безкоштовне!

У будь-який час доби діти та їх батьки мають можливість зануритися в чисті води трьох басейнів на території готелю.

Розміри басейнів:

Озера Шаян

Поряд з готелем є три озера, в які впадає джерело термальної води. Перше з них, Силоамська купальня, знаходиться за 5 хв ходу від Благодаті. Улітку тут працюють атракціони (човни, байдарки, водяні гірки), територія прибирається від сміття, за тими, хто купається, стежать рятувальники.

Вхід на територію Силоамської купальні 50 грн, для проживаючих в «Благодаті» – знижка 50 %
Повний перелік послуг і цін можна побачити тут: shayan-ozero.com.ua

Екскурcія на єдину в Україні оленячу ферму!

Відвідаємо один із найцікавіших для дітей туристичних об’єктів Закарпаття - єдину в Україні ферму плямистих оленів у селі Іза, недалеко від Хуста.

Олені звикли до людей, беруть їжу з рук, тому варто прихопити з собою побільше сухариків і хліба – улюблених ласощів тварин.

Термальні джерела Велятино (оплачуються окремо від програми)

Незважаючи на все розмаїття джерел у цьому регіоні, велятинська вода стоїть осібно як надзвичайно корисна хлоридно-натрієва, борно-бромна з підвищеним вмістом йоду. Перелік цілющих властивостей джерела вражає. Вода зокрема допомагає при:

Мінералізація місцевої «живиці» досягає 100 грамів на літр.

Похід у гори

Сходимо в похід на кілька годин у гори в супроводі досвідченого місцевого інструктора.

Дорогою почуємо легенди про флору і фауну Карпат, навчимося орієнтуватися в лісі, cкуштуємо смачної і корисної чорниці (в липні) або ожини (в серпні).
На власному досвіді переконаємося, що краще гір можуть бути тільки гори!

Вартість проживання та творчої програми у "Чарівному Шаяні"


Ми житимемо в прекрасному корпусі у затишних комфортних номерах, з балконами і мініхолодильниками. Вартість додаткового місця 250 грн.

2-місний
економ

9 290 грн.

 

 • дорослий з дитиною
 • півтораспальне ліжко
 • вид на гору Шаян і сад
 • Благодать, двомісний економ Благодать, двомісний економ Благодать, двомісний економ

2-місний стандарт queen

10 290 грн.

 

 • сім'я з 2-3 осіб
 • двоспальне ліжко
 • вид на гору Шаян і сад
 • Двумісний номер з широким ліжком Двумісний номер з широким ліжком Двумісний номер з широким ліжком

2-місний стандарт twin

10 690 грн.

 

 • сім'я з 2-3 осіб
 • два окремих ліжка
 • вид на територію готелю
 • Двумісний номер з двома ліжками Двумісний номер з двома ліжками Двумісний номер з двома ліжками

2-місний півлюкс

11 390 грн.

 

 • сім'я з 2-3 осіб
 • одне широке ліжко
 • вид на територію готелю
 • Півлюкс двомісний Півлюкс двомісний, холодильник Півлюкс двомісний, санвузол

3-місний
Півлюкс

11 990 грн.

 залишився 1 номер

 • сім'я з 3-4 осіб
 • широке ліжко і крісло
 • вид на територію готелю
 • Півлюкс тримісний Півлюкс тримісний, вид з балкону Півлюкс тримісний, санвузел

4-місний
Люкс

13 590 грн.

 

 • сім'я з 4-5 осіб
 • два ліжка по 90см, диван
 • вид на сад і гору Шаян
 • Люкс однокімнатний Люкс однокімнатний Люкс однокімнатний, холодильник, балкон Люкс однокімнатний, санвузел

Двокімнатний
люкс

14 990 грн.

 

 • сім'я з 4-5 осіб
 • ліжко, диван і крісло
 • вид на територію готелю
 • Люкс двокімнатний Люкс двокімнатний Люкс двокімнатний

Колектив творчої майстерні "Громовичок"


   Олена Лісова

звукотерапевт, ведуча семінарів і тренінгів з Йоги Голосу, викладач вокалу, керівник дитячої Театр-студії "Діти Сонця"

  Наталія Громова

eтнолог, кандидат історичних наук, доцент кафедри етнології та краєзнавства національного університету ім. Т.Г. Шевченка

  Олександр Громовий

розробник сайтів - зокрема і сайту Громовичка :), ведучий масових заходів, вчитель-методист, сопілкар

Валентина Громова

ведуча творчих занять, учитель вищої категорії

Василь Громовий

баяніст, гідрометеоролог - відповідальний за погоду :), заслужений дідусь

Наші веселі помічники

яскраві, життєрадісні та активні

Як добратися до сімейного табору?

Автомобілем

по трасі Київ – Чоп до м.Мукачево, з м.Мукачево до Хуста по автотрасі Н-09, від Хуста через с.Велятино в напрямку с.Шаян (9км). Перед селом (не заїжджаючи) повернути наліво за вказівниками готелю «Благодать».
Координати:
48.056303, 23.367625

Нижче на карті показано рекомендований маршрут від Києва

Поїздом

до станції Мукачево, з Мукачево до Хуста (83 км) або автобусом, або маршрутним таксі, від Хуста до Шаян - маршрутне таксі (16 км), трансфер від зал.ст. Мукачево до готелю "Благодать";

до станції Хуст (потяг Львів-Солотвино або Київ-Солотвино), далі або маршрутним таксі, або трансфер від зал.ст. Хуст до готелю "Благодать"

Що необхідно взяти з собою в табір?


 • Каремат
 • Нарукавники для плавання
 • Купальники
 • Спортивний і теплий одяг
 • Гумові чоботи, дощовики, парасольки
 • Вишиванки
 • Свічки з підсвічниками
 • Гарний настрій!