(050)256-59-84    (097)015-90-35 «Громовичок»
20.6 - 28.6
«Гуцульські Мандри»
30.6 - 08.7
«Чарівний Шаян 1»
27.7 - 04.8
«Чарівний Шаян 2»
05.8 - 12.8
«Замріяне Осоння»

Відпочинок у групі сімей з близькими по віку дітьми відкриває прекрасні можливості для креативної співтворчості!

До сніданку всі бажаючі збадьорюватимуться та набиратимуться сил на веселій зарядці. Це не просто силові рухи, розтяжка та кардіо, а й весела розвага, де ми відтворюватимемо пригоди з історій, які розповідатиме нам Громовичок.

Протягом дня діти братимуть участь в музичних заняттях, майстер-класах, рухливих та інтелектуальних іграх.

Батьки мають вибір - вони можуть приєднатися до дітей, показуючи приклад та запалюючи до нових звершень, або відпочити, побути наодинці, поспілкуватися з природою.

Після обіду, коли діти відпочивають, для дорослих Олена Лісова проводитиме заняття по розкриттю свого справжнього голосу та звукотерапії. Ви можете подарувати собі релаксацію під звуки голосу, чаш, планетарних камертонів, дримби (варгану), шаманського бубна та інших інструментів. Звукотерапія – це дійсно потужна практика вивільнення затиснених і прихованих резервів життєвих сил.

Після вечері Громовичок розповідатиме чарівні казки, які дітки одразу відтворюватимуть у ролях, а потім усі разом співатимемо колискові пісні, готуючи діток до міцного та здорового сну.

На свято Купала ми поринемо у світ автентичних традицій з календарними піснями, оркестрами, хороводами та обрядами. А у вибрані дні візьмемо участь у захоплюючому пригодницькому квесті разом із казковими персонажами, сходимо в одноденний похід у гори та відвідаємо майстер-клас з ліжникарства.

А в останній вечір перед від’їздом, на Вечорі Талантів, діти і дорослі зможуть розкритися і проявитися у якомусь виді творчості.

Участь у будь-якому заході є, звичайно ж, добровільною як для дітей, так і для дорослих – ви можете відвідувати лише цікаві для вас елементи програми.

Планування сімейної поїздки на 9 діб (8 ночей) з 20 по 28 червня 2019 р.

До базової вартості не входить:

 • Харчування (окрім сніданку)
 • Проїзд
 • Платні послуги готелю "Байка" (настільний теніс тощо)

Додаткові переваги:

 • Сніданок на 2-і особи включений у проживання

Додаткові недоліки:

 • Не дуже якісна дорога

Місцевість, куди ми їдемо

Косів – давнє гуцульське місто у передгір’ї Карпат, районний центр в Івано-Франківській області, розташоване на берегах річки Рибниці. Околиці Косова багаті буковими та сосновими лісами і пасовищами-полонинами. З давніх-давен Косів був центром гуцульського прикладного мистецтва. Тут розвивалися такі ремесла, як різьбярство, вишивка, килимарство, кушнірство, різьба по кості й дереву, гончарство. Цікавинки Косова у наш час — відомий сувенірний ринок у центрі міста, кілька музеїв, інститут прикладного та декоративного мистецтва.

Готельний комплекс «Байка», м.Косів Івано-Франківської області.

Готель «Байка» розташований на околиці Косова біля самого лісу.

Територія готелю велика, тут є критий басейн, сауна, тенісний корт, дитячий майданчик, альтанки, мальовничий ставок. А ще тут живе справжній ведмідь Юра!

Сайт готелю, на якому можна побачити фотографії номерів і території, отримати інформацію щодо проживання, харчування, розваг, екскурсій, трансферу тощо – bayka.in.ua

Серед послуг: дитячий майданчик та альтанки (безкоштовно), критий басейн (60 грн/год), сауна (200 грн/год 6 чоловік),настільний (30 грн/год) та великий теніс (80 грн/год), російський більярд (50 грн/год), інтернет у всіх номерах (безкоштовно).

Смачна та здорова карпатська кухня!

У «Байці» дуже смачно і різноманітно готують!

Ситний сніданок входить у вартість проживання. Варіанти комплексних сніданків і вечерь, а також повне меню з цінами ви можете побачити нижче.

Вартість комплексного сніданку - 80грн, комплексних обідів і вечерь - по 120 грн.

З повним меню 2019-го року можна ознайомитися тут: Меню «Байки»

Річка Рибниця

Поряд із готелем «Байка» протікає річка Рибниця.

Хоч вона і гірська, тим не менш досить глибока і повільна в порівнянні з іншими карпатськими потічками.

Влітку її води непогано прогріваються, тому в спекотну літню пору зможемо купатися в річці!

Басейн у Байці

У «Байці» також є великий критий басейн із підігрівом

Користування басейном платне«Гуцульські Мандри» – це простір здорового активного дозвілля для всієї родини – і дорослих, і дітей, де відпочинок на лоні чудової гірської природи наповнений радістю сімейної співтворчості, новими відкриттями та пригодами.


У нашій програмі

Орієнтовна денна програма сімейного табору

  08:30 09:00 10:00 11:00 12:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Діти
від 3 до 7 років
Весела зарядка Сніданок Майстер-клас Веселі рухливі ігри Вільний час (обід, купання, прогулянки тощо) Звукотерапія для дорослих Музичне заняття Вечеря Вечірня казка і колискові
Діти
від 7 до 13 років
Музичне заняття Майстер-клас

Дні екскурсій, свята та квести мають свою окрему програму

* у програму можуть вноситися зміни залежно від складу групи та погодних умов

Широка творчо-розважальна та оздоровча програма для дітей!

Музичні заняття

Заняття проводить театр-студія раннього музичного розвитку «Діти Сонця»

Навчаємося музиці (і всьому, що в ній приховано) в ігровій, театралізованій формі з використанням кращих надбань народної слов’янської культури

Заняття включають різноманітні форми музикування: спів, ритміку, логоритміку, гру в оркестрі на музичних інструментах, рухливі народні музичні ігри, танці. Діти навчаються «бачити музику і танцювати вірші»

Майстер-класи

Для всієї родини проводитимуться творчі заняття з:

 • петриківського розпису
 • творення стильних етнічних прикрас із природніх матеріалів
 • декупажу
 • травоплетіння

Обов'язково поринемо в символіку дійства і перетворимо процес у справжню казку!

Народні та спортивні ігри

Веселий, справді активний ігровий відпочинок оздоровлює фізично, збадьорює емоційно, допомагає налагодити родинні стосунки, дозволяє по-новому побачити себе та інших, і що важливо, пропонує дітям здорову альтернативу проведення часу поза екранами гаджетів.

Батьки також можуть брати участь у рухливих іграх та хороводах разом зі своїми дітками - це весело і корисно!

Пригодницький квест

Хто ж не любить відгадувати загадки і головоломки, виконувати завдання казкових персонажів, шукати приховані підказки, долати перешкоди – і врешті-решт знайти заховані призи?!

Будемо вчитися орієнтуватися на місцевості, проявимо і розвинемо свою кмітливість, спритність і уважність, зануримось у спортивний азарт гри!

Вечір талантів

Творчий сімейний вечір в останній день табору подарує радість для всієї родини. Тепла, сімейна атмосфера розслабить, дозволить здивувати самого себе та всіх присутніх глибинними талантами, пережити радість індивідуального творчого процесу та співтворчості в групі.

Кожен зможе проявити себе в пісні чи в танці, чи в декламації вірша чи в грі на музичному інструменті. Хто грає на скрипці чи флейті, або на іншому інструменті - беріть його з собою, на вас чекають вдячні слухачі!

Це ті миті, які запам'ятаються надовго!

Школа автентичних танців

На танцювальних заняттях бажаючі матимуть змогу поринути в світ традиційних українських танців, які передають національний генетичний код - коломийок, аркану, ойри, картоплі, плескача та інших.

Рухи танців прості, доступні як для дорослих, так і для діток

А коли танець перестає бути об'єктом вивчення, з'являється відчуття істинної свободи, що дарує вам вир емоцій і душевних переживань.


Весела вранішня зарядка

Для найменших діток з їх батьками весела зарядка включатиме наслідування рухів і звуків тварин, буде по суті рухливою грою у супроводі жартівливих коментарів від Громовичка :)

Старші ж діти і всі батьки, котрі бажають покращити свою фізичну форму, запрошуються на класичну зарядку з елементами аеробіки, танців, із силовими вправами і вправами на розтяжку під бадьору музику.

Вечірня казка та колискові

Щовечора перед сном Громовичок розповість малятам казку, яку дітки не просто слухатимуть, а й відтворюватимуть у ролях! Неймовірні пригоди героїв, їхня мужність і кмітливість стануть прикладом для дітей і запам'ятаються на все життя.

А потім усі разом із Лісовичкою, при мерехтливому світлі свічок, заспіваємо колискові пісні.

Для дорослих ми пропонуємо розвиваючий курс

Голосові практики і звукотерапія - відкрий своє істинне звучання!

 • архаїчні слов’янські та східні голосові практики
 • звуковий цигун
 • вправи тілесної психотерапії на розкриття зажимів і тілесних блоків
 • голосотворчість - стань творцем своєї мелодії тут і зараз
 • релаксація під звуки голосу, чаш, планетарних камертонів, дримби (варгану), шаманського бубну та інш. інструментів

Голосові практики знімають стреси, розслабляють, ставлять здорове цільне глибоке дихання, регулюють роботу серця, артеріальний тиск, синхронізують діяльність правої та лівої півкуль мозку, посилюють кровоток та кругообіг рідини в організмі, живлять киснем клітини мозку та активізують інші фізіологічні процеси організму, додають житєєвих сил, викликають вироблення гормону щастя.

У програмі табору похід у гори, екскурсія до музею гуцульського мистецтва та веселі ігрища на свято Купала!

Свято Купала!

На час нашого перебування в Косові припадає найбільше літнє свято українців – Івана Купала!

Навчимося співати купальських пісень, сплетемо віночки і пустимо їх на воду, встановимо купальське деревце, стрибатимемо через вогнище… і ще буде багато цікавих обрядів!

І, звичайно ж, разом знайдемо чарівну квітку папороті, що розквітає тільки раз на рік!


Похід у гори

Сходимо в кількагодинний похід на гору Остру поблизу Косова в супроводі досвідченого місцевого інструктора, почуємо легенди та дізнаємось історію прикарпатського краю.


З вершини гори побачимо увесь Косів, немов на долоні!


Екскурсія у село Яворів – столицю ліжникарства!

Без перебільшення, гуцули є найколоритнішою групою українців - за станом збереження і особливостями духовної та матеріальної культури.Разом поринемо в чарівний світ гуцульського мистецтва і ремесел, дізнаємось, як гуцули ще і в наш час виготовляють стародавні ліжники – вовняні ковдри.

Щоб ліжник менше пахнув овечкою, його кілька годин чи цілу добу (залежно від температури води і, відповідно, пори року) вимочують у валилі, через яке пропускають воду гірської річки. Матимемо чудову можливість зануритися у валило, це екзотичне гуцульське «джакузі», і загартуватися холодною річковою водою. Відчуття надзвичайні!

Вартість проживання та творчої програми у "Гуцульських Мандрах"


2-місний
півлюкс

9 590 грн.

 

 • сім'я з 2-3 осіб
 • два окремі або двоспальне ліжко
 • Байка, півлюкс Байка, півлюкс Байка, півлюкс

півлюкс
покращений

10 990 грн.

 

 • сім'я з 2-3 осіб
 • два окремі ліжка
 • Байка, півлюкс покращенний в котеджі 23 Байка, півлюкс покращенний в котеджі 23 Байка, півлюкс покращенний в котеджі 23

2-кімнатний
люкс

11 790 грн.

 

 • сім'я з 2-4 осіб
 • двоспальне ліжко (170 см), дитячий диван
 • Байка, двокімнатний люкс Байка, двокімнатний люкс Байка, двокімнатний люкс

2-поверховий
котедж №19

15 790 грн.

 

 • сім'я з 4-6 осіб
 • дві спальні, вітальня з каміном
 • Байка, двоповерховий котедж 19 Байка, двоповерховий котедж 19 Байка, двоповерховий котедж 19

У кожному номері «Байки» є санвузол, холодильник, електрочайник, набір посуду, телевізор, праска і дошка для прасування, вільний wi-fi.

У кожен номер (в т.ч. півлюкс) можна доставити додаткове місце (євророзкладачка), вартість якого – 120 грн/доба без сніданку або 200 грн/доба зі сніданком. У люксі і котеджі враховано вартість дивана як додаткове місце (без харчування). У вартість кожного номера включено сніданок на 2 особи. Найближчі магазин, аптека і термінал знаходяться на відстані 1 км від готелю «Байка».

Колектив творчої майстерні "Громовичок"


   Олена Лісова

звукотерапевт, ведуча семінарів і тренінгів з Йоги Голосу, викладач вокалу, керівник дитячої Театр-студії "Діти Сонця"

  Наталія Громова

eтнолог, кандидат історичних наук, доцент кафедри етнології та краєзнавства національного університету ім. Т.Г. Шевченка

  Олександр Громовий

розробник сайтів - зокрема і сайту Громовичка :), ведучий масових заходів, вчитель-методист, сопілкар

Валентина Громова

ведуча творчих занять, учитель вищої категорії

Василь Громовий

баяніст, гідрометеоролог - відповідальний за погоду :), заслужений дідусь

Наші веселі помічники

яскраві, життєрадісні та активні

Як добратися до сімейного табору?

Ви можете самостійно добиратися до табору або разом з групою сімей з Києва на поїзді.

Автомобілем

Відстань від Києва близько 600 км.
Координати табору:
48.3121821, 25.0556491

Нижче на карті показано рекомендований маршрут від Києва

Поїздом

Їхати поїздом до станції Коломия (40 км до готелю "Байка" у Косові) або Івано-Франківськ (100 км).
Далі - автобусом/таксі до туристичного комплексу "Байка".

Що необхідно взяти з собою в табір?


 • Каремат
 • Нарукавники для плавання
 • Купальники
 • Спортивний і теплий одяг
 • Гумові чоботи, дощовики, парасольки
 • Вишиванки
 • Свічки з підсвічниками
 • Гарний настрій!