(050)256-59-84    (097)015-90-35 «Громовичок»
30.06 - 8.07
«Чарівний Шаян»
9.07 - 17.07
«Казковий Синевир»
30.07 - 6.08
«Таємничі Бескиди»
7.08 - 15.08
«Гуцульські Мандри»

Відпочинок у групі сімей з близькими по віку дітьми відкриває прекрасні можливості для креативної співтворчості!

Першу частину дня діти проводять з однолітками в іграх та творчих заходах. Це музичні заняття, рукоділля, рухливі ігри, шахи, квести тощо.

Батьки вранці мають вибір - вони можуть приєднатися до дітей, показуючи приклад та запалюючи до нових звершень, або відпочити, побути наодинці, поспілкуватися з природою.

Після обіду, коли діти відпочивають, для дорослих Олена Лісова проводитиме заняття по розкриттю свого справжнього голосу та звукотерапії. Ви можете подарувати собі перезавантаження, релаксацію під звуки голосу, чаш, планетарних камертонів, дримби (варгану), шаманського бубну та інших інструментів. Вивільнення голосу – це насправді потужна практика вивільнення затиснених і прихованих резервів життєвих сил. Ця практика не лише приємна для душі, а ще і допомагає людині усунути бар’єри для повноцінної життєвої реалізації.

Увечері дорослі та діти разом закрутяться у вирі емоцій та креативу на творчих вечорах з танцями, співами, ігровими змаганнями, театральними постановками, демонстрацією талантів та яскравими веселощами. А перед сном казковий персонаж "Громовичок" розповідатиме чарівні казки і всі разом співатимемо колискові пісні, готуючи діток до міцного та здорового сну.

На свято Обжинків ми поринемо у світ автентичних традицій з календарними піснями, хороводами та обрядами. А у вибраний день разом із досвідченим місцевим ексурсоводом сходимо в одноденну екскурсію по навколишніх горах.

Участь у будь-якому заході не є обов'язковою як для дорослих, так і для дітей - можна відвідувати лише цікаві для вас елементи програми.

Планування сімейної поїздки на 8 діб (7 ночей) з 30 липня по 6 серпня 2017 р.

До базової вартості не входить:

 • Харчування (окрім сніданку)
 • Проїзд
 • Платні послуги готелю Три брати(настільний теніс тощо)

Додаткові переваги:

 • Сніданок на 2-ух осіб включений у проживання
 • Безкоштовні 2 години басейну в день

Додаткові недоліки:

 • Відсутність інтернету
 • Поганий мобільний зв'язок

Повний бюджет поїздки для сім'ї можна спланувати за допомогою нашого туристичного калькулятора:

Місцевість, куди ми їдемо

Національний природний парк "Сколівські Бескиди", на території якого є село Гребенів, – це унікальний куточок українських Карпат із первозданною природою, стрімкими гірськими річками та потічками, водоспадами, листяними та хвойними лісами – смерековими, ялицевими, буковими. Порівняно невисокі гори (600-1260 м) прекрасно підходять для піших мандрівок, квіти на луках напоюють повітря чарівничими пахощами, а щебетання пташок та дзюркотіння потічків створюють затишну атмосферу.

Родинна садиба «Три брати», с.Гребенів Сколівського району Львівської області.

Село Гребенів розташоване між районним центром Сколе та гірськолижним курортом Славське. Відстань до залізничного вокзалу Сколе – 7 км.

Гори навколо невисокі, територія садиби розміщена на рівнині. Зовсім поряд протікає гірська річечка Зелем'янка, а за кількасот метрів – велика річка Опір. Поряд із готелем є 2 джерела мінеральної води: родонове (96% мінералізації) і нафтуся (за властивостями наближена до аналогу в смт. Східниця).

Серед послуг: критий басейн (для нашої групи – 2 години в день безкоштовно), сауна, джакузі, дитячий майданчик, настільний теніс, більярд, кінні прогулянки. З недоліків – слабке покриття мобільного зв’язку та відсутність інтернету.

Смачна та здорова карпатська кухня!

У затишному традиційному ресторані «Три брати» подаються смачні і поживні страви української кухні. Ціни на харчування тут дуже демократичні!

Сніданок входить у вартість проживання (2 особи з номеру).

«Таємничі Бескиди» – це простір здорового активного дозвілля для всієї родини – і дорослих, і дітей, де відпочинок на лоні чудової гірської природи наповнений радістю сімейної співтворчості, новими відкриттями та пригодами.


У нашій програмі

Орієнтовна денна програма сімейного табору

  08:00 08:30 09:00 10:00 11:00 12:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Діти
від 3 до 7 років
  Весела зарядка Сніданок Майстер-клас Веселі рухливі ігри Вільний час (обід, басейн, прогулянки тощо)   Музичне заняття Школа народних танців Вечеря Вечірня казка і колискові
Діти
від 7 до 13 років
Весела зарядка   Музичне заняття Майстер-клас

Дні екскурсій, свято Обжинків та квести мають свою окрему програму

* у програму можуть вноситися зміни залежно від складу групи та погодних умов

** з 16:00 до 17:00 - голосові практики і звукотерапія для дорослих

Широка творчо-розважальна та оздоровча програма для дітей!

Музичні заняття

Заняття проводить театр-студія раннього музичного розвитку «Діти Сонця»

Навчаємося музиці (і всьому, що в ній приховано) в ігровій, театралізованій формі з використанням кращих надбань народної слов’янської культури

Заняття включають різноманітні форми музикування: спів, ритміку, логоритміку, гру в оркестрі на музичних інструментах, рухливі народні музичні ігри, танці. Діти навчаються «бачити музику і танцювати вірші»

Творча майстерня

Для всієї родини проводитимуться творчі майстер-класи з:

 • петриківського розпису
 • творення стильних етнічних прикрас із природніх матеріалів
 • декупажу
 • травоплетіння

Обов'язково поринемо в символіку дійства і перетворимо процес у справжню казку!

Народні та спортивні ігри

Веселий, справді активний ігровий відпочинок оздоровлює фізично, збадьорює емоційно, допомагає налагодити родинні стосунки, дозволяє по-новому побачити себе та інших, і що важливо, пропонує дітям здорову альтернативу проведення часу поза екранами гаджетів.

Батьки також можуть брати участь у рухливих іграх та хороводах разом зі своїми дітками - це весело і корисно!

Вечір талантів

Творчий сімейний вечір в останній день табору подарує радість для всієї родини. Тепла, сімейна атмосфера розслабить, дозволить здивувати самого себе та всіх присутніх глибинними талантами, пережити радість індивідуального творчого процесу та співтворчості в групі.

Кожен зможе проявити себе в пісні чи в танці, чи в декламації вірша чи в грі на музичному інструменті. Хто грає на скрипці чи флейті, або на іншому інструменті - беріть його з собою, на вас чекають вдячні слухачі!

Це ті миті, які запам'ятаються надовго!

Школа автентичних танців

На танцювальнх заняттях бажаючі матимуть змогу поринути у світ традиційних українських танців, які передають національний генетичний код - коломийок, аркану, ойри, картоплі, плескача та інших.

Рухи танців прості, доступні як для дорослих, так і для діток

А коли танець перестає бути об'єктом вивчення, з'являється відчуття істинної свободи, що дарує вам вир емоцій і душевних переживань.


Весела вранішня зарядка

Для найменших діток з їх батьками весела зарядка включатиме наслідування рухів і звуків тварин, буде по суті рухливою грою у супроводі жартівливих коментарів від Громовичка :)

Старші ж діти і всі батьки, котрі бажають покращити свою фізичну форму, запрошуються на класичну зарядку з елементами аеробіки, танців, із силовими вправами і вправами на розтяжку під бадьору музику.

Вечірня казка та колискові

Щовечора перед сном Громовичок розповість малятам казку, яку дітки не просто слухатимуть, а й відтворюватимуть у ролях! Неймовірні пригоди героїв, їхня мужність і кмітливість стануть прикладом для дітей і запам'ятаються на все життя.

А потім усі разом із Лісовичкою, при мерехтливому світлі свічок, заспіваємо колискові пісні.

Для дорослих ми пропонуємо розвиваючий курс

Голосові практики і звукотерапія - відкрий своє істинне звучання!

 • архаїчні слов’янські та східні голосові практики
 • звуковий цигун
 • вправи тілесної психотерапії на розкриття зажимів і тілесних блоків
 • голосотворчість - стань творцем своєї мелодії тут і зараз
 • релаксація під звуки голосу, чаш, планетарних камертонів, дримби (варгану), шаманського бубну та інш. інструментів

Голосові практики знімають стреси, розслабляють, ставлять здорове цільне глибоке дихання, регулюють роботу серця, артеріальний тиск, синхронізують діяльність правої та лівої півкуль мозку, посилюють кровоток та кругообіг рідини в організмі, живлять киснем клітини мозку та активізують інші фізіологічні процеси організму, додають житєєвих сил, викликають вироблення гормону щастя.

У програмі табору екскурсія та веселі ігрища на свято Маковія!

Відзначення свята Обжинків!

У липні-серпні українці збирали врожай зернових і по завершенню польових робіт пишно відзначали Обжинки!

Обжинковий сніп, зібраний під час жнив останнім, раніше виконував важливу ритуальну роль - на Різдво його врочисто заносили до хати як дідух, а навесні вимолочене з нього зерно засівали в зорану ниву першим. Обряди із прикрашеним снопом жита проведемо й ми, співатимемо жнивних та обжинкових пісень, водитимемо хороводи, танцюватимемо народні танці!

А далі проведемо пригодницький квест! Біля родинної садиби «Три брати» шукатимемо підказки від казкових персонажів, котрі приведуть нас до цікавих призів!

Похід в гори

Сходимо в одноденний похід навколо Гребенева в супроводі досвідченого місцевого інструктора.
Екскурсія до Кам’янецькго водоспаду і Журавлиного озера.

Відвідаємо найкрасивішу пам’ятку природи у Сколівських Бескидах – Кам’янецький водоспад, у який впадає джерело живої води. Сміливці зможуть скупатися у холодній водичці водоспаду.

А далі піднімемося лісовою стежкою до Журавлиного, або Мертвого озера із темною водою та дивними бульбашками на поверхні.

Атмосфера тут просто містична! Озеро глибоке, але дно його досі не виміряли, тому що дно щільно вкривають стовбури дерев. А ще побачимо рухомий острівець, який поволі переміщається поверхнею озера:)

Вартість проживання та творчої програми у "Таємничих Бескидах"


2-місний
блочний №4,5

5 990 грн.

 • 2-3 особи
 • широке ліжко
 • без балкону
 • санвузол спільний з №4
 • Три брати, двомісний блочний з одним санвузлом на 2 номери Три брати, двомісний блочний з одним санвузлом на 2 номери Три брати, санвузол

2-місний
стандарт №1,10

6 690 грн.

 • сім'я з 2-3 осіб
 • широке ліжко
 • санвузол, балкон
 • вид на галявину
 • Три брати, двумісний стандарт Три брати, двумісний стандарт Три брати, санвузол двумісного стандарта

2-місний
покращений №8,9

6 890 грн.

 • сім'я з 2-3 осіб
 • широке ліжко
 • просторо, без балкону
 • вид на внутрішній дворик
 • Три брати, двумісний номер покращений Три брати, двумісний номер покращений Три брати, двумісний номер покращений

3-місний
стандарт №2,3,7,11,14,18

6 990 грн.

 • сім'я з 3-4 осіб
 • широке ліжко, диван
 • без балкону
 • вид на внутрішній дворик
 • Три брати, трьохмісний стандарт Три брати, трьохмісний стандарт Три брати, трьохмісний стандарт

2-місний економ
в Колибі

4 490 грн.

 • сім'я з 2 осіб
 • 2 ліжка поряд
 • батарея опалення
 • без санвузла та телевізора
 • без сніданку
 • Три брати, 2-місний економ у Колибі Три брати, 2-місний економ у Колибі Три брати, 2-місний економ у Колибі

3-місний економ
в Колибі

5 190 грн.

 • сім'я з 3-4 осіб
 • 3 ліжка
 • столик, батарея опалення
 • без санвузла та телевізора
 • без сніданку
 • Три брати, 3-місний економ у Колибі Три брати, 3-місний економ у Колибі Три брати, 3-місний економ у Колибі

2-кімнатний
напівлюкс №6

7 290 грн.

 • сім'я з 4-6 осіб
 • двоспальне ліжко, диван
 • великий балкон
 • вид на центральну галявину
 • Три брати, сімейний Три брати, сімейний Три брати, сімейний

2-ух кімнатний
сімейний №15,16

8 690 грн.

 • сім'я з 4-6 осіб
 • в обох кімнатах по 2 односпальних ліжка
 • санвузол, балкон
 • вид на річку
 • Три брати, сімейний Три брати, сімейний Три брати, сімейний

Повний бюджет поїздки для сім'ї можна спланувати за допомогою нашого туристичного калькулятора:

Колектив творчої майстерні "Громовичок"


   Олена Лісова

звукотерапевт, ведуча семінарів і тренінгів з Йоги Голосу, викладач вокалу, керівник дитячої Театр-студії "Діти Сонця"

  Наталія Громова

eтнолог, кандидат історичних наук, доцент кафедри етнології та краєзнавства національного університету ім. Т.Г. Шевченка

  Олександр Громовий

розробник сайтів - зокрема і сайту Громовичка :), ведучий масових заходів, вчитель-методист, сопілкар

Валентина Громова

ведуча творчих занять, учитель вищої категорії

Василь Громовий

баяніст, гідрометеоролог - відповідальний за погоду :), заслужений дідусь

Наші веселі помічники

яскраві, життєрадісні та активні

Як добратися до сімейного табору?

Ви можете самостійно добиратися до табору або разом з групою сімей з Києва на поїзді.

Автомобілем

Відстань від Києва близько 650 км.
Координати табору:
48.95242, 23.48498

Нижче на карті показано рекомендований маршрут від Києва

Поїздом

Їхати ужгородським поїздом до станції Сколе.
Далі - автобусом/таксі до туристичного комплексу "Три брати"

Що необхідно взяти з собою в табір?


 • Каремат
 • Нарукавники для плавання
 • Купальники
 • Фломастери, олівці, папір
 • Спортивний і теплий одяг
 • Гумові чоботи, дощовики, парасольки
 • Вишиванки
 • Свічки
 • Гарний настрій!